Turizmus Gála - CheckInn turisztikai verseny győzteseinek díjazása

A turizmus szakma legnagyobb éves rendezvényen, a Turizmus Gálán, melyet hagyományosan február 01-én tartanak, átadásra kerültek a CheckInn turisztikai verseny győzteseinek járó díjak is.

Szállodaipar-vendéglátás kategóriában az "ImagInn" elnevezésű kezdeményezés kapta meg a különdíjat. A győri Széchenyi István Egyetem hallgatóiból álló csapat, Fukszberger Júlia, Bognár Barnabás és Csóka Lilla egy olyan digitális fejlesztést tervezett, amely segíti a feltörekvő művészek és a vendéglátó egységek együttműködését. Az "ImagInn" weboldalon művészek mutathatják be alkotásaikat, amelyek közül a vendéglátó egységek válogathatnak, melyiket szeretnék kiállítani.

A hallgatóknak és felkészítő tanáruknak, Dr. habil Happ Éva tanárnőnek szeretettel gratulálunk!

Az erről szóló cikk ide kattintva olvasható.